למה מנצ'סטר?

כי הם אדומים. כי הפועל לקחה גביע רק לפני כמה ימים. כי הם בלתי נגמרים. כי המשחק באנגליה. כי יש להם מנג'ר שלא רק יכתב בדפי ההיסטוריה של הספורט המודרני, הוא יופיע בשער. כי כל מי שלא אוהד בארסה, ויש מעט כאלה, רוצה שינוי. כי מישהו צריך להיות בעדם. כי בפעם שעברה בארסה לקחו. כי קצת נמאס שכל משחק של בארסה התוצאה, או לפחות זהות המנצחת, ידועה מראש. כי מגיע לאדווין ואן דר סאר לקחת את ליגת האלופות במשחקו האחרון בקריירה. כי מגיע לרייאן גיגס.

כי אני לא מאמין שאני כותב את זה אבל מגיע גם לריאל מדריד קצת נחת. כי בלי אמונה גם צסק"א לא היתה אוכלת אותה. כי אם הם לא יעצרו את הקטאלונים אז מי כן? כי הם האנדרדוג וכיף להיות בעד האנדרדוג. כי רחובות מיי הומטאון היא עיר תאומה של מנצ'סטר, ואני לא יכול ולא רוצה לשכוח את השלט שמעיד על 'ככר מנצ'סטר' ברחובות, ברחוב ליד השוק, איפה שמוכרים דגים. כי אם הרקולס שירדה ליגה בספרד יכולה היתה במשחק הבית הראשון של ברצלונה העונה, אין סיבה שמנצ'סטר לא תוכל במשחק החוץ האחרון.

כי עדיף שאוהדים אנגלים יצאו מרוצים למען שלמות לונדון. כי מנצ'סטר אמנם מועדון עשיר, אבל באמת לא קונה כוכבים, אלא מגלה ומגדלת אותם. כי השדים האדומים הוכיחו לעולם ב-1999 שלא תמיד משחקים 90 דקות והגרמנים מנצחים בסוף. כי בכל זאת הם השדים האדומים. כי יש סיכוי קטנטן שזה באמת יקרה ואז אני יוצא מהפוסט הזה גדול.

כי למה לא בעצם?

השארת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *